Internet, Telefon, Systemy alarmowe, Telewizja przemysłowa - DragonNET.com.pl

DragonNET.com.pl

ul. Polna 37A/2
87-720 Ciechocinek
 

Kontakt z nami:


tel. +48 510 061 731
tel. +48 508 356 270

 
Zapraszamy!

Nasi przyjaciele

Nasza firma została wpisana na listę przedsiębiorstw będących wizytówka powiatu aleksandrowskiego. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie jak i dalsza motywacja do twórczej pracy i rozwoju firmy. Dziękujemy.

 

 

O firmie

Firma DragonNET to nieustannie rozwijająca się firma w dziedzinie teleinformatyki.
Nasza przygodę z sieciami rozpoczęliśmy na początku roku 2000 gdzie zaistnieliśmy, jako sąsiedzka sieć komputerowa typu non profit. Już wtedy nasza inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i aprobatą sąsiadów, którzy dzięki nam cieszyli się z taniego i niezawodnego dostępu do sieci Internet. Nieustanne zapotrzebowanie na tę usługę spowodowały, iż w ciągu kilku lat mała, niekomercyjna sieć komputerowa przerodziła się w prężnie działającą firmę świadczącą usługi dostępu do Internetu i telefonii VoIP.

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę i staramy się jak najlepiej dostosować nasze usługi do potrzeb klientów. Sprawna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego z Klientów powoduje, że firma jest sprawdzonym i niezawodnym partnerem w świecie Internetu i nie tylko.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze certyfikaty

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat CertyfikatCertyfikat

Nasze Referencje

Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje Referencje

Referencje Referencje

© 2019 Copyright by DragonNET. Wszelkie prawa zastrzeżone.
© 2019 Powered & design by DragonNET.

Strona główna | O firmie | Oferta | Realizacje | Pomoc | Kontakt